KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11536407
nr 1153 6407
Akvarell
1800-tal, Oidentifierad konstnär, Herrgårdshus, 21x26
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:51:51
150 kr